Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Granie sprawia Ci frajdę? Podziel się nią.

GRAJ I POMAGAJ

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:100000.0:1:0 }} % Cel: 100000,00 zł

Zagramy razem?

Masz moc motywowania innych do wspólnych działań? Niezależnie od tego czy grasz profesjonalnie, czy po prostu szukasz ciekawego sposobu na zaangażowanie się, jesteś w dobrym miejscu. Dołącz do grona charytatywnych streamerów, którzy wspierają nasze działania! //1. Załóż zbiórkę. //2. Udostępnij ją na swoim streamie i profilach społecznościowych.// 3. Zobacz, jak zaangażowaną społeczność tworzą Twoi fani! //

Zainspiruj się:

Kwadratowa Masakra

Youtuberzy i streamerzy wspólnie zorganizowali nocny maraton gry w Minecraft. Grali i uzbierali górę pieniędzy na pomoc dzieciom w programie Pajacyk.
LINK DO ZBIÓRKI

Jesteśmy w tym razem

Przez jedną noc 23 gamerów zagrało na żywo w This War of Mine. Wcielili się w role osób cywilnych w obliczu wojny. Grali i uzbierali pieniądze dla tych, którzy cierpią z powodu konfliktów zbrojnych na świcie.
LINK DO ZBIÓRKI

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

wspólnie rozegranych gier

Zobacz nasze zbiórki: