Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Program wspierający dzieci

PAJACYK

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:150000.0:1:0 }} % Cel: 150000,00 zł

Pajacyk

Program, w ramach którego pomagamy dzieciom w całej Polsce. Finansujemy pełnowartościowe posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych. Wspieramy zdrowie psychiczne, finansujemy terapie indywidualne, grupy wsparcia i warsztaty. Dużą wagę przykładamy do pomocy dla dzieci, które przyjechały do Polski w związku z wojną toczącą się w ich rodzinnych krajach i tu poszukują nowych przyjaźni oraz próbują odnaleźć się nowej szkole. Program wspiera także rodziców, opiekunów i nauczycieli w umiejętnym rozpoznawaniu i odpowiadaniu na potrzeby dzieci.

Co robi Pajacyk:

Obiady dla dzieci

Bez odpowiedniej diety dzieci nie mogą się prawidłowo rozwijać ani uczyć. Od 24 lat zapewniamy ciepłe, odpowiednio zbilansowane posiłki dla dzieci w szkołach i placówkach środowiskowych w całej Polsce.

Wsparcie zdrowia psychicznego

Zapewniamy specjalistyczną pomoc psychologów i psychiatrów. Oferujemy długofalowe wsparcie, dzięki któremu dzieci uczą się, jak rozpoznawać, nazywać i radzić sobie w trudnych dla nich sytuacjach.

Wsparcie dla rodziców i opiekunów

Oferujemy wsparcie dla rodziców, oraz osób opiekujących się dziećmi i pracujących w organizacjach pozarządowych i pomocowych. Wskazujemy konkretne sposoby działania i możliwości uzyskania pomocy.

Dzięki tym zbiórkom możemy zrobić więcej:

Pieniądze zebrane dzięki tym zbiórkom umożliwiają nam dotarcie z pomocą do jeszcze większej ilości dzieci w całej Polsce.