Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Muzyka burzy mury, zbliża ludzi, kończy z podziałami. Muzyka to siła

POMAGAJ KONCERTOWO

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:50000.0:1:0 }} % Cel: 50000,00 zł

GRASZ, ŚPIEWASZ? ZRÓB TO DOBRZE

Wiesz, że koncert może odbyć się na ulicy, w zaprzyjaźnionej świetlicy, a nawet w Twoim mieszkaniu? Widownię mogą zapełnić przyjaciele i rodzina. Biletami będą wpłaty na wspólną zbiórkę. Takie wydarzenie zapamiętacie na długo. A może grywacie wieczorami i brakuje Wam motywacji do dużego występu? Zbiórka może stać się świetnym pretekstem do tego, aby usłyszał Was szerszy świat.

Zainspiruj się:

"Młodzież światu"

Koncert muzyki klasycznej w Pałacu w Jabłonnie. W całości zorganizowany, wypromowany, zagrany i zrealizowany przez uczniów. Koncertowi towarzyszyła zbiórka na działania PAH w Syrii.
ZAPROSZENIE NA KONCERT

"Muzyka dla Jemenu"

Koncert dedykowany Jemeńczykom cierpiącym na skutek wojny, zagrany w mieszkaniu dla przyjaciół, transmitowany na fb. "Chcemy, by to wydarzenie jednoczyło nas wokół pięknego celu" Mateusz Rybicki
LINK DO ZBIÓRKI MATEUSZA

"Miuosh i Kobiety"

Artyści wspólnie z FDG Orkiestra wykonali utwory w nowych aranżacjach. Koncertowi towarzyszyła zbiórka na rzecz poprawy jakości życia kobiet w Sudanie Południowym i Somalii.
LINK DO ZBIÓRKI MIUOSHA

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

wspólnych koncertów

Zobacz nasze zbiórki: