Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Każdy człowiek ma prawo do godnego życia!

POMOC HUMANITARNA

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:500000.0:1:0 }} % Cel: 500000,00 zł

DOŁĄCZ DO ŁAŃCUCHA POMOCY HUMANITARNEJ!

Ktoś potrzebuje pomocy. Ktoś chce pomóc. Ktoś wie, jak pomóc. Potrzebujący – darczyńca – pracownik humanitarny. Trzy ogniwa jednego łańcucha. Jako darczyńca jesteś niezwykle ważnym ogniwem w łańcuchu pomocy. To dzięki Twojemu wsparciu pracownicy humanitarni mogą nieść profesjonalną pomoc tam, gdzie jest potrzebna.

Zainspiruj się:

Pomoc w codziennym życiu

Ponad 1,5 miliona Irakijczyków mieszka w obozach dla uchodźców. Mimo, iż wojna skończyła się w Iraku w 2017 roku mieszkańcy tego kraju nadal zmagają się z ogromnymi trudnościami. Ceny towarów w kraju ogarniętym kryzysem są niezwykle wysokie i niestabilne. Zbiórka miała za zadanie zebrać środki, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie mieszkańców obozu.
LINK DO ZBIÓRKI

Pomoc w przetrwaniu zimna

Firma JWP już drugi raz włączyła się do działania. Pracownicy dzięki zbiórce pomogli nam sprostać naglącym potrzebom w narastającym kryzysie humanitarnym na granicy. Zebrane środki zostały przekazane organizacji partnerskiej działającej przy granicy polsko-białoruskiej i w ośrodkach dla uchodźców.
LINK DO ZBIÓRKI

Pomoc w odbudowaniu domu

Na skutek potężnego trzęsienia ziemi w Haiti setki tysięcy ludzi straciło dach nad głową. Skala potrzeb jest ogromna – brakuje dostępu do czystej wody, żywności, lekarstw, bezpiecznego schronienia. Społeczność zrzeszona wokół witryny Konflikty i kryzysy światowe zadziałała niezwykle szybko zbierając rekordowo dużo 178 tysięcy złotych.
LINK DO ZBIÓRKI

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

zbiórek

Zobacz nasze zbiórki: