Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Jest okazja do tego, żeby zrobić coś ekstra!

ŚWIĘTUJ URODZINY

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:15000.0:1:0 }} % Cel: 15000,00 zł

JUBILATKO, JUBILACIE!

Urodziny to okazja do tego, żeby zrobić coś ekstra! Spędź je razem z przyjaciółmi. Zagrajcie w gry, pojedźcie na wycieczkę, wyprawcie pyszną kolację. A zamiast prezentu, na pamiątkę tego dnia - wspólnie załóżcie zbiórkę.

Zainspiruj się:

Ewa Ratyńska

"Proszę was o wsparcie dla mojej biegowo-urodzinowej zbiórki w ramach prezentu urodzinowego lub w ramach wspierania sportu osób 30+ bo zbieram na pomoc humanitarną, a to naprawdę ważna sprawa. Niech moje poty, hańby prędkościowe, lata gryzące mnie zębem czasu będą pretekstem do zrobienia czegoś dobrego razem. PS. Tak naprawdę nie uważam, że to coś dobrego. Uważam, że każda osoba ma prawo godnie żyć."
LINK DO ZBIÓRKI EWY

Michał Kaptur

"Zbliżają się moje trzydzieste urodziny, a ja jakoś nie czuję dużej wartości w ich świętowaniu. Myślę sobie: a jakby tak udało się poświętować w szerszym gronie? Chciałbym zamiast tradycyjnych prezentów zgromadzić trochę gotówki i przekazać ją na szeroko pojętą pomoc humanitarną pomoże to nadać moim urodzinom wartości. Dzięki temu, w pewnym metaforycznym sensie, będziemy mogli świętować razem z potrzebującymi w zupełnie odległych zakątkach świata. Dzięki! :)"
LINK DO ZBIÓRKI MICHAŁA

Paweł Kopytek

"40 urodziny to okazja wyjątkowa, chcę tę moją czterdziestkę w jakiś sposób zaakcentować. Stąd pomysł ze zbiórką charytatywną. W tym roku pieniądze, które chciałem przeznaczyć na organizację imprezy urodzinowej wpłacę na PAH. Jeżeli ktoś z Was ma ochotę sprawienia mi prezentu z okazji moich urodzin, to zachęcam i bardzo proszę zrobić to w formie wpłaty na cel założonej przeze mnie zbiórki."
LINK DO ZBIÓRKI PAWŁA

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

Razem świętowanych urodzin

Zobacz nasze zbiórki: