Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Spraw, aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze lepszy

WEŹ POMAGANIE NA ŚLUB

PANNO MŁODA, MŁODY PANIE

Zbiórki na ślubach to znakomity pomysł. Zorganizujcie taką na swoim i poproście gości, aby wpłacali na zbiórkę zamiast kupowania kwiatków, które i tak szybko zwiędną. Pomożecie i będziecie mieć wspaniałą pamiątkę.

Zainspiruj się:

Klara i Jacek

"Nie potrzebowaliśmy mnóstwa ciętych kwiatów od gości, woleliśmy je zamienić na realną pomoc dla tych, którzy nie mieli w życiu tyle szczęścia, co my."

Bartosz Banasik - biegający pan młody

Ultramaratończyk i wieloletni kapitan pahowskiej biegowej drużyny, który uwielbia zmieniać biegowe stroje. Jesienny maraton przebiegł w sukni ślubnej, welonie, pończochach i z białą parasolką. Wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na swojej zbiórce.

Magda i Michał

"Chcieliśmy tego dnia podzielić się swoim szczęściem z jak największą liczbą osób. Zbiórka pomogła nam to zrobić."