Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Dostęp do wody jest prawem człowieka!

WODA

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:100000.0:1:0 }} % Cel: 100000,00 zł

BEZ WODY NIE MA ŻYCIA

Woda jest niezbędna w każdym aspekcie życia człowieka. Od jej czystości i dostępności zależne jest zdrowe i godne życie. Woda potrzebna jest nie tylko do picia. Bez niej trudno jest przygotować jedzenie albo zadbać o higienę własną i gospodarstwa domowego. Trudności w dostępie do wody wpływają również bezpośrednio na możliwość edukacji i rozwoju człowieka.

Zainspiruj się:

Somethingwhite

Blogerka modowa Anna Nowak-Krzywańska zorganizowała zbiórkę, aby zwrócić uwagę na to, że woda jest kluczowym aspektem w produkcji ubrań.
LINK DO ZBIÓRKI

Studnia "Kościanianka"

"Moim dążeniem jest aby poprzez wybudowanie studni zapewnić jak największej ilości ludzi dostęp do wody, natomiast marzeniem aby każdy człowiek posiadał minimum potrzebne do egzystencji." Dzięki determinacji i niezwykle sprawnemu działaniu pani Eweliny, studnia powstała i działa.
LINK DO ZBIÓRKI

"Koniczynki z Zieleńczanki w grze o wodę dla świata"

|Zbiórka pozwoliła Nam uwrażliwić najmłodsze pokolenie na los człowieka z innego zakątka Ziemi. Dała szansę uświadomienia, że jesteśmy współodpowiedzialni za to jak wygląda świat, w którym dorastamy!"
LINK DO ZBIÓRKI

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

zbiórek

Zobacz nasze zbiórki: