Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Zamień kwiaty, które szybko więdną na pomaganie, które odmienia życie

ZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:50000.0:1:0 }} % Cel: 50000,00 zł

Nauczycielko i Nauczycielu

Pokażcie młodym ludziom, że można solidarnie pomagać innym i wspólnie nauczcie się czym jest pomoc humanitarna. Razem zorganizujcie zbiórkę pieniężną i wesprzyjcie działania PAH w Sudanie Południowym.

JAK ZREALIZOWAĆ AKCJĘ?

1. Zarejestruj się. 2. Prześlemy Ci materiały edukacyjne i promocyjne. 3. Daj znać uczniom, uczennicom i rodzicom, aby zamiast kupować kwiaty i czekoladki, zaangażowali się w pomaganie! 4. Powiadom o akcji, wykorzystując materiały, które od nas otrzymasz. 5. Wprowadź klasę w temat pomocy humanitarnej i sytuację w Sudanie Południowym. Zorganizuj zajęcia na podstawie otrzymanych materiałów. 6. Zamiast bukietu kwiatów otrzymasz od nas podziękowania :)

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

założonych zbiórek

Zobacz nasze zbiórki: