Strona korzysta z plików cookie w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności witryny. Korzystając z naszego serwisu, udzielasz nam zgody na ich użycie. Aby uzyskać informacje dotyczące plików cookie i szczegółowe informacje dotyczące sposobu wykorzystywania Twoich danych osobowych, a także informacje o sposobie wycofania swojej zgody (co możesz zrobić w dowolnym czasie), zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Każdy człowiek ma prawo żyć w świecie wolnym od głodu!

ŻYWNOŚĆ

{{ collected_gift_amount_formatted }}

{{ collected_gift_amount | percent_number:150000.0:1:0 }} % Cel: 150000,00 zł

BEZ JEDZENIA NIE DA SIĘ ŻYĆ

Niedożywienie to nadal bardzo poważny globalny problem. Dostęp do żywności może być utrudniony przez wybuchające konflikty i katastrofy naturalne – niszczone są pola uprawne i sklepy, a ceny żywności rosną do kwot nieosiągalnych dla ludzi o niższym statusie społecznym lub tych, którzy stracili źródło zarobków.

Zainspiruj się:

Ponad 100 000 zł w tydzień!

Dietetyczka i autorka bloga Healthy Omnomnom Irena Owsiak rozbiła bank swoją zbiórką na rzecz walki z głodem. Za dowolną wpłatę na zbiórkę można było otrzymać ebooka z wegańskimi wiosennymi przepisami. Świetny pomysł, nie? Efekt przerósł oczekiwania nas wszystkich. "To tak cudowne, że jest tyle ludzi o wielkim serduchu!"
LINK DO ZBIÓRKI

Studenci SGH w akcji!

Pomysłowością i wytrwałością mimo pandemii osiągnęli wielki sukces. Nie tylko zebrali rekordowo dużo środków, także organizowane przy jej okazji działania edukacyjne i integracyjne były na wagę złota. Tak trzeba żyć! Brawa dla projektu kulinarno-charytatywnego Cook&Share!
LINK DO ZBIÓRKI

Razem mamy już:

{{ collected_gift_amount_formatted }}

zebranych środków

{{ current_participant_number }}

zbiórek

Zobacz nasze zbiórki: